Умови використання систем Знаємо.


Дійсні з 15.04.2023

Умови використання ʼʼЗнаємоʼʼ

Дякуємо, що користуєтеся Знаємо. Ми раді, що ви практикуєтеся з нами.

Використовуючи наші сервіси системи Знаємо, розміщені на веб-сайтах www.znaiemotse.org, www.znaiemoukrainsku.org, www.znaiemomatematyku.org, znaiemoinformatyku.org, www.znaiemoanhlisku.org (далі лише Знаємо), ви погоджуєтеся з цими умовами. Будь ласка, прочитайте їх уважно.

Використання послуг

При використанні наших сервісів ви повинні дотримуватися всіх правил, доступних в рамках кожного з сервісів Знаємо.

Постачальником послуг системи Знаємо є компанія ТОВ Знаємо це, ІПН 09181920, юридична адреса Цирільська 508/7, Трніта, 602 00 Брно, яка є оператором Знаємо.

Провайдер є власником авторських прав на Знаємо, тобто в першу чергу на всі тексти, вправи та приклади, що використовуються в Знаємо, які підлягають захисту авторських прав.

Ми можемо надсилати Вам повідомлення, адміністративні повідомлення та іншу інформацію у звʼязку з використанням вами сервісів. Ви можете відмовитися від отримання окремих повідомлень.

Нашими послугами заборонено зловживати

Ви не можете копіювати наш вміст без нашого дозволу.

Користуючись Послугами, ви не набуваєте жодних прав інтелектуальної власності на наші Послуги або контент, до якого ви отримуєте доступ. Ви не можете копіювати, змінювати, поширювати, продавати або здавати в оренду будь-яку частину наших Сервісів. Ви не можете використовувати систему Знаємо або будь-яку її частину для створення подібних систем, незалежно від того, чи підлягає така система захисту авторських прав чи ні.

Заборонено шахраювати.

Шахрайство при використанні системи Umíme заборонено. Наприклад, копіювання правильних рішень інших користувачів, обмін правильними рішеннями з іншими, зміна коду сайту або інша шахрайська взаємодія з сервісами Знаємо для вирішення завдань не допускається.

Шахрайство може призвести до анулювання акаунта.

Ми залишаємо за собою право покарати шахрайство, видаливши всі результати відповідного користувача або закривши його акаунт. Ми також можемо повідомити про шахрайство вчителю або директору відповідного класу чи школи.

Ваш обліковий запис Знаємо

Щоб користуватися деякими послугами, вам знадобиться обліковий запис Знаємо. Ви можете створити власний обліковий запис Знаємо, або вам може призначити обліковий запис адміністратор, наприклад, вчитель у навчальному закладі.

Акаунтом Знаємо може користуватися лише одна особа. Спільне використання одного облікового запису кількома особами заборонено. Режим вчителя може використовувати тільки дійсний вчитель обраної школи. Машинне створення акаунтів Знаємо заборонено. Взаємодія зі Знаємо за допомогою автоматизованих інструментів також заборонена.

Щоб гарантувати безпеку вашого облікового запису Знаємо, нікому не повідомляйте свій пароль. Ви несете повну відповідальність за дії, які відбуваються у вашому обліковому записі або через обліковий запис Знаємо.

Користування нашими послугами без реєстрації обмежується базовими функціями та максимальною кількістю відповідей на добу. Безкоштовна версія акаунта Знаємо обмежена базовими функціями з максимальною кількістю відповідей на день під час тренувань.

Акаунт з повним функціоналом і необмеженими можливостями практики тарифікується згідно з чинним прейскурантом.

Ви можете використовувати безкоштовну пробну версію вчительського режиму Знаємо протягом обмеженого періоду часу (60 днів, якщо постачальник не повідомить вас про інше), після чого ви не зможете використовувати безкоштовну пробну версію безлімітного режиму Знаємо.

Захист персональних даних та авторських прав

Політика конфіденційності Знаємо описує, як ми поводимося з вашою особистою інформацією та захищаємо вашу конфіденційність під час користування Послугами.

Ваші сліди та результати в наших службах

Ваша активність у наших сервісах створює слід, який відповідає вашій взаємодії з системою. Це насамперед стосується відповідей у Знаємо, а також щитів та інших нагород, які ви отримуєте.

Щоб запропонувати вам відповідні функції сервісу, такі як персоналізовані рекомендації та покращені тренування, ваші дані аналізуються нашими автоматизованими системами. Ми також використовуємо анонімізовані, узагальнені дані для проведення наукових досліджень і внесення змін до самого контенту.

Зміни в службах та їх припинення

Ми постійно модифікуємо та вдосконалюємо послуги. Ми можемо в пробігу використування додавати або видаляти нові системні функції, нові вправи та новий вміст на постійній основі. Ми також можемо призупинити певні частини систем або повністю припинити роботу служби.

Ви можете будь-коли припинити використання наших послуг і подати запит на ліквідацію свого облікового запису.

Відповідальність за наші послуги

Ми надаємо наші послуги з рівнем знань і турботи, який відповідає галузі, і ми сподіваємося, що вам сподобається ними користуватися.

Ми не беремо на себе жодних зобов’язань у зв’язку зі змістом послуг, їх специфічними функціями, надійністю, доступністю або здатністю задовольняти ваші потреби. Ми надаємо послуги «як є».

У межах, дозволених законом, загальна відповідальність систем Знаємо за будь-яку претензію, заявлену в рамках цих Умов, включаючи будь-які гарантії, передбачені законом, буде обмежена сумою, яку ви сплатили за користування Послугами (або за повторне надання Послуг, якщо ми вирішимо це зробити).

У будь-якому випадку системи Знаємо не несуть відповідальності за будь-які втрати або пошкодження, які неможливо передбачити.

Інформація про ці умови

Ми можемо час від часу змінювати ці умови або будь-які додаткові умови, що стосуються певної послуги, наприклад, у зв’язку зі змінами чинного законодавства або змінами наших послуг.

Ви повинні регулярно перевіряти умови. Ми опублікуємо повідомлення про зміни в умовах на цій сторінці. Зміни не будуть застосовані заднім числом і не набудуть чинності раніше ніж через 14 днів після публікації. Якщо ви не згодні зі зміненими умовами певної послуги, вам слід припинити використання послуги.

Ці умови регулюють договірні відносини між вами та системами Знаємо. Вони не надають жодних прав третім особам.

Якщо ви не дотримуєтеся цих умов і ми не вживаємо заходів негайно, це не означає, що ми відмовляємося від будь-яких прав, які можемо мати (наприклад, від права діяти далі в майбутньому).

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Дякуємо за ваше повідомлення, його було успішно відправлено.

Напишіть нам

Вам потрібна допомога?

Будь ласка, спочатку ознайомтеся з поширеними запитаннями:

Про що йдеться у повідомленні?

Повідомлення Зміст Управління Вхід до системи Ліцензія