Ліцензія школи

Без придбаної ліцензії кількість відповідей у ​​системі обмежена добовим лімітом. Обмеженого використання недостатньо для ретельної практики. Проте дозволяє прозоре ознайомлення з контентом, завдяки якому ви не купуєте кота в мішку.

Налаштування ліцензії

1. Скільки учнів використовуватимуть мультиліцензію?


2. Які предмети будуть використовувати учні?

Українська

Англійська

Математика


Інформатика

3. Як довго?

1 рік

2 роки

3 роки

На одного учня та рік

-0

Базова ціна

0

Всього

Придбати  »

Як працює ліцензія?

  • Без ліцензії кількість відповідей омежена денним лімітом. Зі шкільною ліцензією ви отримуєте неомежений доступ а також вчителі матимуть можливість легко задавати завдання і переглянути статистику.
  • Школа може активувати пробну ліцензію, яка є безкоштовною на 1 рік. Таким чином школа може перевірити, чи підходить їй система і в якій мірі.
  • Ліцензія дійсна для кожного учня з усіх придбаних предметів. Учень зараховується лише один раз до обсягу ліцензії, навіть якщо він практикує кілька предметів.
  • В межах однієї школи неможливо розділити мультиліцензію для різної кількості учнів (наприклад, 100 учнів українська мова, 20 англійська мова).
  • Учень може використовувати будь-яку кількість пристроїв (наприклад, шкільний і домашній комп’ютер, власний мобільний телефон та інші). Кількість ліцензій залежить від кількості облікових записів, а не від кількості пристроїв.
  • Обсяг ліцензії можна збільшити протягом року (наприклад, якщо ви вирішите поширити її на інші класи). У цьому випадку ви сплачуєте лише пропорційну частину збільшеної ліцензії.
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Дякуємо за ваше повідомлення, його було успішно відправлено.

Напишіть нам

Вам потрібна допомога?

Будь ласка, спочатку ознайомтеся з поширеними запитаннями:

Про що йдеться у повідомленні?

Повідомлення Зміст Управління Вхід до системи Ліцензія