Підкріплено дослідженнями

Система навчання Знаємо створена та постійно вдосконалюється на основі досвіду наукових досліджень, які проводяться на факультеті інформатики в Університеті Масарика в Брно. Результати цього дослідження опубліковані в провідних міжнародних журналах і конференціях, присвячених галузі штучного інтелекту в освіті.

Нижче ми представляємо деякі вибрані публікації, які безпосередньо стосуються проєкту. Інші відповідні публікації можна знайти на веб-сайті дослідницької групи Adaptive Learning.

Методичні статті

  • Improving Learning Environments: Avoiding Stupidity Perspective. R. Pelánek, T. Effenberger. IEEE Transactions on Learning Technologies, 2022.
    Розробка адаптивної системи навчання є складнішим завданням, ніж багато хто уявляє. У цій статті систематично розглядається, що може піти не так, і описуються методи, які допоможуть запобігти цьому.
  • Комплексність та важкість предметів с освітніх системах. Р. Пеланек, Т. Еффенбергер, Й. Чехак, Міжнародний журнал штучного інтелекту в освіті, 2021.
    У статті обговорюється, чому корисно розрізняти «важкість» і «комплексність» завдань, як виміряти ці дві характеристики і яка єсправжня мета у розробці систем навчання.
  • Bayesian Knowledge Tracing, Logistic Models, and Beyond: An Overview of Learner Modeling Techniques. R. Pelánek. User Modeling and User-Adapted Interaction – The Journal of Personalization Research, 2017
    Оглядова стаття, що описує методи аналізу даних і моделювання студентів, які мають відношення до розробки навчальних систем.

Informatika

  • The Landscape of Computational Thinking Problems for Practice and Assessment. R. Pelánek, T. Effenberger. ACM Transactions on Computing Education, 2023.
    Стаття пропонує комплексний огляд завдань, корисних для розвитку обчислювального мислення. Представлено методологічну основу, на якій ґрунтується підготовка завдань для Знаємо інформатику.
  • Design and Analysis of Microworlds and Puzzles for Block-Based Programming, R. Pelánek, T. Effenberger. Computer Science Education, 2020.
    Принципи побудови вступних завдань з програмування, що використовуються в курсі Знаємо програмування.
  • Interpretable Clustering of Students' Solutions in Introductory Programming. T. Effenberger, R. Pelánek. Artificial Intelligence in Education, 2021.
    Аналіз даних з вправи ʼʼПрограмування на Pythonʼʼ в курсі Знаємо програмування.

Рівень майстерності

У нашому дослідженні ми приділяємо велику увагу аналізу критеріїв «майстерності». Ми використовуємо це в багатьох вправах системи Знаємо: вони впливають на отримання «щитів» і виконання домашнього завдання.

Аналіз даних

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Дякуємо за ваше повідомлення, його було успішно відправлено.

Напишіть нам

Вам потрібна допомога?

Будь ласка, спочатку ознайомтеся з поширеними запитаннями:

Про що йдеться у повідомленні?

Повідомлення Зміст Управління Вхід до системи Ліцензія