Автори проєкту

Setkání Umíme 8. 10. 2023.

Керівництво

Петр Ярушек

керівник, програміст

Петр Ярушек

керівник, програміст

Мені подобається створювати та розробляти прототипи. Я є автором системної реалізації і в тій чи іншій мірі беру участь в усіх напрямах проєкту.

У рамах моєї докторської дисертації разом із Радеком ми розробили проєкт Tutor для відпрацювання логічних завдань – і ось як це вийшло. Я – вегетаріанець і люблю відпочивати на природі.

Радек Пеланек

аналітика, методика

Радек Пеланек

аналітика, методика

Робота над проєктом Знаємо це чудово поєднує мої довгострокові інтереси: викладання, науку та ігри. Я викладаю на факультеті інформатики Університету Масарика. Там я також керую дослідницькою групою Adaptive Learning, яка інтенсивно співпрацює зі Знаємо це. Я також організував низку таборів, експериментальних заходів і кодів та написав про це кілька книг. У рамах Знаємо це я створюю вправи, аналізую дані та займаюся розробкою контенту. Також люблю створювати завдання, особливо з програмування та математики. У мене вдома є дві доньки, які часто є першими тестувальниками Знаємо новинки. Вони вже починають перемагати мене в настільних іграх. У футболі я ще поки що перемагаю.

Україна

Ганна Пріносілова

переклади, коректури

Ганна Пріносілова

переклади, коректури

За освітою я – викладач, проте з переїздом до Чехії мені довелося змінити сферу діяльності. Я дуже щаслива, що завдяки проєкту Знаємо це в мене знову зʼявилася можливість повернутися до світу освіти, адже у знаннях наше майбутнє. У вільний від роботи та перекладів час я зустрічаюся з друзями або слухаю аудіокнижки. Мої дві найбільші слабкості в житті — морозиво та шоколад :)

Микита Муляр

переклади

Микита Муляр

переклади

Мене звуть Микита, я навчаюсь журналістиці й політології в Університеті Масарика. Для Знаємо це я займаюся перекладами завдань з англійської мови, інформатики та математики для української версії проєкту. Працювати мене надихає можливість створити продукт, від якого учні будуть у захваті, що допоможе їм вчитися із задоволенням. Вільний час я витрачаю на фільми, книги та настільні ігри в компанії друзів. Також люблю писати вірші, носити класичні костюми та прослуховувати старі платівки.

Юлія Голоцукова

українська мова

Юлія Голоцукова

українська мова

Вітаю! Мене звуть Юлія. Як і моя мати, яка все своє професійне життя пропрацювала вчителем, я теж пішла шляхом педагогіки. Мови та освіта загалом є моєю пристрастю на все життя. Мені подобається подорожувати, вивчати іноземні мови та культури, приймати нові виклики та дізнаватися щось нове кожного дня, а моя любов до української мови, традицій та культури не знає меж. Я дуже щаслива працювати у Знаємо це. Моя робота у цій чудовій команді полягає у створенні завдань з української мови. Вважаю, що основна відмінність сучасної школи полягає в тому, що з'явилася велика кількість інформаційних, мережевих технологій, які необхідно застосовувати в освітньому процесі, а Знаємо це — незамінний помічник у цьому! Упевнена, що тут ви зможете не лише покращити свої знання, а отримати велике задоволення! Насолоджуйтесь!

Софія Юшина

українська мова

Софія Юшина

українська мова

Привіт, мене звати Юшина Софія, і я дуже люблю вивчати мови, починаючи з історії та закінчуючи сьогоденням. За спеціальністю я перекладач слов'янських мов, і від того часу, як я почала навчатися, і до сьогодні, мене дуже цікавить культура та розвиток нашої мови та мов наших сусідів. У вільний час читаю пізнавальні книжки, слухаю аудиобуки іноземними мовами, які збагачують мої знання в цьому напрямі, та слідкую за розвитком нових тенденцій. Спочатку займалася публіцистикою, вивчаючи неологізми, запозичення, нові форми слів, нові набуті значення. Потім допомагала дітям вивчати нашу солов’їну за власною програмою. Зараз за допомогою Знаємо це із задоволенням хочу поділитися з вами своїм досвідом. Бажаю вам успіхів у вивченні української культури та мови.

Програмування, аналіз даних

Свен Дражан

координація, розробка

Свен Дражан

координація, розробка

Я навчився всього важливого, організовуючи практичні заходи в Instructors Brno. На факультеті інформатики Університету Масарика я дізнався, скільки я не знаю про світ паралельних і розподілених обчислень. У VIDA! науковому центрі я познайомився з багатьма чудовими людьми, захопленими пізнанням навколишнього світу. Бойскаути навчили мене їсти все, що є переді мною. Автоквести показали мені нічну красу нашої країни. Мої сини допомагають мені знайти межі терпіння, а дружина вчить мене, що існує не тільки робота. Мені близькі біологія, хімія, фізика та математика. У Знаємо це я допомагаю укладачам контенту.

Томаш Еффенбергер

інформатика, аналіз

Томаш Еффенбергер

інформатика, аналіз

Я вивчав штучний інтелект на факультеті інформатики Університету Масарика, і за допомогою отриманих знань я зараз намагаюся зробити внесок у вдосконалення дослідницької групи Adaptive Learning. Моя освіта також пов’язана з іншими моїми інтересами: підготовка олімпіад для старшокласників, навчання програмуванню студентів університетів та організація експериментальних заходів для дорослих. У Знаємо це я займаюся створенням програмних завдань, які містять достатньо вітамінів, мінералів і клітковини.

Томаш Вейпустек

розвиток вправ

Томаш Вейпустек

розвиток вправ

Мені подобається гратися з програмуванням: намагатися створити щось, що добре виглядає та добре працює за допомогою доступних інструментів.

У складі Знаємо це я беру участь у створенні вправ. Що мені подобається в них, так це те, що вони інтерактивні й у кожній з них є щось цікаве. Це не нудні форми та таблиці.

У решті випадків я граю на гітарі, гуляю в горах, займаюся середньовічними ремеслами та організовую заходи для молоді.

Яна Дражанова

математика, розробка

Яна Дражанова

математика, розробка

Я вивчала математику та інформатику в Університеті Масарика у Брно. Я найбільше насолоджуюсь життям, коли вчуся чомусь новому або коли малюю. Найцікавіші об’єкти, які я намалювала – це мої діти, а найдивовижніші, напевно, – бактерії. Я щаслива, що мої малюнки можуть з’являтися в кумедних завданнях на сторінці Знаємо це.

Адам Кукучка

аналіз даних

Адам Кукучка

аналіз даних

Я навчаюся на факультеті інформатики в Університеті Масарика. В Знаємо я займаюся аналізом даних, що є одним з моїх улюблених напрямків у компʼютерних науках поряд з AI та Data Science. У вільний час люблю займатися спортом, зараз моя пристрасть — тренажерний зал. Крім того, я люблю куштувати нові страви з різних країн світу.

Автори контенту

Алена Шіндлерова

чеська мова

Алена Шіндлерова

чеська мова

З самого дитинства я жила пригодами та історіями. Я проковтувала одну книгу за іншою, створювала у своїй голові власні світи і переплітала долі вигаданих героїв.

Я була вражена тим, що у світі так багато мов, і всі вони працюють. Мене цікавило, як відбувається спілкування між націями, тому я пізніше почала вивчати міжкультурну комунікацію.

Мені досі подобається вигадувати історії чи поринати у глибини мови, і це саме те, що я роблю в Знаємо це.

Кароліна Заблоуділова

чеська мова

Кароліна Заблоуділова

чеська мова

Я викладаю чеську мову та низку інших предметів (медіаосвіта, фінансова грамотність, громадянська освіта тощо). Я люблю казати, що я не викладаю предмети, я вчу дітей. Я вчу їх вчитися новому, робити помилки і виправляти їх, вирішувати проблеми, любити історії та книги... Я сподіваюся, що моя робота в школі та в Знаємо допоможе їм підготуватися в безпечному середовищі до всіх іспитів, що чекають на них попереду.

Коли я знаходжу вільну хвилину, я граю в настільні ігри, готую, фотографую і ходжу на нескінченні прогулянки зі своїм собакою.

Ленка Єдічкова

чеська мова

Ленка Єдічкова

чеська мова

Я завжди знала, що хочу бути вчителем і чому. Мене захоплюють різні способи навчання людей, і я рада, що Петр і Радек запросили мене до співпраці на веб-сайті Знаємо це, для якого я створюю розділ, зокрема, з аналізом.

Крім того, що я завжди щось читаю, я викладаю в середній школі, займаюся популяризацією латини та веду освітній веб-сайт (www.latina- zdarma.cz), я беру участь у створенні нових підручників та створюю навчальні відео на YouTube. Мені просто подобається вчитися.

Матєй Клусачек

чеська мова, математика

Матєй Клусачек

чеська мова, математика

Мені подобається придумувати цікаві завдання. Світ – це не сухі цифри, тож чому має бути такою школа. У рамах Знаємо це я беру участь у створенні завданнь з математики та частково також чеської мови і географії. Я черпаю натхнення в бігу та в горах. Крім того, я веду гуртки з програмування, модерую, створюю карти, ігри та шифри.

Крістіна Мелішова

англійська мова, словацька мова

Крістіна Мелішова

англійська мова, словацька мова

Моя любов до літератури та інших видів мистецтв привела мене до вивчення англійської мови, яка визначає моє життя. А оскільки книжки коштують грошей, я також приділяю свій час створенню матеріалів для Знаємо це.

Мені дуже пощастило, що моя робота — це значущий проєкт, завдяки якому я можу використовувати свої знання та поширювати їх серед людей, які хочуть дізнаватися нове.

Клара Геланова

англійська мова

Клара Геланова

англійська мова

Я перекладач, перекладаю професійні тексти та субтитри для стрімінгових платформ. Керую скаутським центром, планую експериментальні програми, читаю тонни книжок і погано граю на кількох музичних інструментах.

Яна Дражанова

математика, розробка

Яна Дражанова

математика, розробка

Я вивчала математику та інформатику в Університеті Масарика у Брно. Я найбільше насолоджуюсь життям, коли вчуся чомусь новому або коли малюю. Найцікавіші об’єкти, які я намалювала – це мої діти, а найдивовижніші, напевно, – бактерії. Я щаслива, що мої малюнки можуть з’являтися в кумедних завданнях на сторінці Знаємо це.

Луціє Зрустова

математика

Луціє Зрустова

математика

Я викладаю математику та нарисну геометрію на будівельному факультеті Високої Технічної Школи.

У душі я більше геометр, ніж математик. У рамах Знаємо це мені найбільше подобається вигадувати різні геометричні задачі.

У той самий час, я – мама на повний робочий день. У вільний час я люблю читати захопливу книгу або шити взуття.

Яна Булантова

математика

Яна Булантова

математика

Я викладаю математику та нарисну геометрію на будівельному факультеті Високої Технічної Школи.

Мені подобається пробувати нові речі та старі речі робити заново – це саме те, що дозволяє робити проєкт Знаємо це.

Крім математики, я люблю своїх дітей, гори та добре вино.

Улюблена цитата: «Життя схоже на коробку шоколадних цукерок: ніколи не знаєш, що тобі трапиться". (Вінстон Грум "Форрест Гамп").

Томаш Керберт

біологія, хімія, інформатика

Томаш Керберт

біологія, хімія, інформатика

Мені подобається наближати дітей і дорослих до того, як влаштована природа і скільки всього в ній взаємно повʼязано. Водночас мене цікавить використання технологій у навчанні. Усе це об’єднується на Знаємо це. Я закінчив педагогічний факультет Карлового університету. Окрім викладацької роботи, займаюся також веб-дизайном, люблю проводити час на природі чи грати на піаніно. Мені подобається працювати з векторною графікою, тому тут ви знайдете багато векторних схем від мене.

Томаш Еффенбергер

інформатика, аналіз

Томаш Еффенбергер

інформатика, аналіз

Я вивчав штучний інтелект на факультеті інформатики Університету Масарика, і за допомогою отриманих знань я зараз намагаюся зробити внесок у вдосконалення дослідницької групи Adaptive Learning. Моя освіта також пов’язана з іншими моїми інтересами: підготовка олімпіад для старшокласників, навчання програмуванню студентів університетів та організація експериментальних заходів для дорослих. У Знаємо це я займаюся створенням програмних завдань, які містять достатньо вітамінів, мінералів і клітковини.

Адела Штепкова

Інформатика

Адела Штепкова

Інформатика

Я – студентка факультету інформатики в Університеті Масарика. Я з радістю вчуся і навчаю інших. Мені подобається розмірковувати про світ та пояснювати людям цікаві теми, і це саме те, що я можу робити в Знаємо це.

Коли я не виконую свої навчальні чи робочі обов’язки, ви, імовірно, можете знайти мене, коли я катаюсь на лижах взимку, подорожую природою влітку або цілий рік захоплююсь якоюсь книгою чи серіалом.

Елішка Кутна

історія

Елішка Кутна

історія

Авторка завданнь з історії.
Я розподіляю свій час між діяльністю у двох різних кінцях країни. В одному місці я іноді працюю в музеї, а в іншому — намагаюся отримати ступінь доктора філософії з чеської історії. Коли я не подорожую та не вивчаю історію, я проводжу час зі своєю собакою на природі чи у вигаданих світах за книжками чи серіалами. І я сподіваюся, що неулюблена зараз учнями історія незабаром стане цікавим предметом про життя в минулому.

Ян Фалтинек

фізика

Ян Фалтинек

фізика

Вже під час навчання в гімназії я загравав з популяризацією фізики і науки в цілому. Поступово я викладав фізику і математику, організовував табори експериментальної педагогіки, почав співпрацювати над відкриттям і подальшим розвитком нового наукового центру в Брно (Vida!), шифрував або іншим чином намагався донести до моїх друзів недбалу елегантність законів природи.

Водночас це привело мене до вивчення професійної фізики на фізичному факультеті університету, де (особливо під час підготовки дисертації) я познайомився з іншою стороною світу фізики — з поточними дослідженнями, публікаціями, конференціями та науковою роботою в цілому.

В Знаємо я намагаюся поєднати ці два світи і готувати фізично правильні (а подекуди й цікаві) вправи. За межами Знаємо я намагаюся бути активним у мистецькому, мовному та (вночі) у світі сновидінь.

Маркета Мюллерова

фізика

Маркета Мюллерова

фізика

Якуб Фішак

фізика

Якуб Фішак

фізика

Анна Кашпарова

німецька мова

Анна Кашпарова

німецька мова

Міхаела Заїчкова

німецька мова

Міхаела Заїчкова

німецька мова

Julia Mastráková

němčina

Julia Mastráková

němčina

Fascinujú ma cudzie jazyky, momentálne môj voľný čas vypĺňa španielčina. Rada píšem, a čítam tvorbu mladých slovenských autorov. Tiež mám rada beh, kvízové hry a milujem plávanie v mori. V Umíme vytváram obsah na precvičovanie nemčiny.

Словацька мова

Пепіна Артімова

словацька мова

Пепіна Артімова

словацька мова

Протягом багатьох років я професійно присвячувала себе медичній греко-латинській термінології і тому, як її ліпше вивчати та з кращих книжок (і я допомогла написати кілька з них), тепер, перш за все, я займаюся перекладами та локалізацією програмного забезпечення словацької мови.

Крім того, мене дуже цікавлять проєкти, метою яких є комп’ютерна обробка словацької мови, локалізація будь-чого іншого словацькою мовою, редагування словацького контенту, – взагалі всього, що пов’язане зі словацькою, яку я вивчала і яка мені подобається все більше і більше. Можливо, також тому, що ми живемо в Німеччині вже кілька років, і я трохи сумую за нею.

Я стала шанувальницею і співавтором порталу Знаємо це також завдяки своїй доньці, яка нечасто відвідує словацьку школу, але вивчає словацьку мову зі мною вдома, і я хочу, щоб вона насолоджувалася таким «додатковим» навчанням. І це весело!

Нещодавно я зовсім закохалася в підкасти і слухаю, слухаю, слухаю...

Крістіна Мелішова

англійська мова, словацька мова

Крістіна Мелішова

англійська мова, словацька мова

Моя любов до літератури та інших видів мистецтв привела мене до вивчення англійської мови, яка визначає моє життя. А оскільки книжки коштують грошей, я також приділяю свій час створенню матеріалів для Знаємо це.

Мені дуже пощастило, що моя робота — це значущий проєкт, завдяки якому я можу використовувати свої знання та поширювати їх серед людей, які хочуть дізнаватися нове.

Марія Валент Шчіґулінська

словацька мова

Марія Валент Шчіґулінська

словацька мова

Я – творчий тип людини, яка любить навчатися та пробувати нове. Мені подобаються виклики, якщо я насправді в настрої для цього.

Люблю читати, люблю музику, піаніно, природу, море, літо та подорожі. Я – мама двох дітей, для яких моєю пристрастю стала література: для найменших і поступово для старших :).

Я отримала диплом вчителя початкової освіти в Карловому університеті у Братиславі. На даний момент я лише трохи займаюся викладацькою діяльністю, тому я дуже рада можливості працювати в команді порталу Знаємо це, де я можу використати свої знання та водночас застосувати їх творчо.

Я рада, що можу взяти участь у цьому чудовому та освітньо-корисному проєкті.

Гелена Весела Гімічова

словацька мова

Гелена Весела Гімічова

словацька мова

Можна сказати, що література і театр супроводжували мене ще з раннього дитинства. Тому цілком природно, що після навчання в університеті я також професійно присвятила себе словацькій мові, літературі та мистецтву. Спочатку як викладач у гімназіях, а згодом як літературний редактор тодішнього Словацького радіо.
Після мого виїзду за кордон і створення сім’ї живий контакт з культурним і літературним життям Словаччини перервався, але мій зв’язок із мовою і традиціями не змінився. Він посилився. Хоча я вважаю своїх чотирьох синів, які наймають мене на повний робочий день, своїми найкращими «проєктами», я надзвичайно рада, що отримала можливість стати частиною Знаємо це — групи людей, які доводять, що немає нічого неможливого, якщо є бажання, і що навіть навчання може бути захопливим і веселим.

Польща

Катаржина Мишакова Швед

польська мова, переклади

Катаржина Мишакова Швед

польська мова, переклади

Я родом з Польщі, але практично все своє свідоме життя живу в Чехії. Я вивчала словʼянську філологію, перекладознавство для полоністів і прослухала багато різних курсів. Я просто обожнюю вчитися і пізнавати нове! У Знаємо я відповідаю за переклади польською мовою, створення польських вправ для польських учнів та коректуру контенту, поєднуючи свою пристрасть до мов з вродженою здатністю помічати помилки — що не означає, що я не роблю їх сама :) Я невиправна любителька Нижньої Сілезії, особливо Кладської долини.

Домініка Ціах

польська мова

Домініка Ціах

польська мова

Я випускниця польської філології та студентка італійської філології. Моя велика пристрасть — викладати та вивчати мови! Кожну вільну хвилину, незалежно від погоди, я проводжу біля моря, а коли маю трохи більше вільного часу, їду до сонячної Італії

Блажей Шчиманкєвич

польська мова, переклади

Блажей Шчиманкєвич

польська мова, переклади

Я закінчив центральноєвропейські студії в Університеті Адама Міцкевича в Познані та отримую ступінь доктора в цьому ж університеті. Тривалий час я жив у Чехії, де вдосконалював свої мовні навички та працював перекладачем. У рамах проєкту Знаємо це я в основному займаюся перекладами та коректурою контенту. Мене цікавлять гуманітарні науки в широкому розумінні, особливо література, історія та культура Центральної Європи.

Україна

Ганна Пріносілова

переклади, коректури

Ганна Пріносілова

переклади, коректури

За освітою я – викладач, проте з переїздом до Чехії мені довелося змінити сферу діяльності. Я дуже щаслива, що завдяки проєкту Знаємо це в мене знову зʼявилася можливість повернутися до світу освіти, адже у знаннях наше майбутнє. У вільний від роботи та перекладів час я зустрічаюся з друзями або слухаю аудіокнижки. Мої дві найбільші слабкості в житті — морозиво та шоколад :)

Микита Муляр

переклади

Микита Муляр

переклади

Мене звуть Микита, я навчаюсь журналістиці й політології в Університеті Масарика. Для Знаємо це я займаюся перекладами завдань з англійської мови, інформатики та математики для української версії проєкту. Працювати мене надихає можливість створити продукт, від якого учні будуть у захваті, що допоможе їм вчитися із задоволенням. Вільний час я витрачаю на фільми, книги та настільні ігри в компанії друзів. Також люблю писати вірші, носити класичні костюми та прослуховувати старі платівки.

Юлія Голоцукова

українська мова

Юлія Голоцукова

українська мова

Вітаю! Мене звуть Юлія. Як і моя мати, яка все своє професійне життя пропрацювала вчителем, я теж пішла шляхом педагогіки. Мови та освіта загалом є моєю пристрастю на все життя. Мені подобається подорожувати, вивчати іноземні мови та культури, приймати нові виклики та дізнаватися щось нове кожного дня, а моя любов до української мови, традицій та культури не знає меж. Я дуже щаслива працювати у Знаємо це. Моя робота у цій чудовій команді полягає у створенні завдань з української мови. Вважаю, що основна відмінність сучасної школи полягає в тому, що з'явилася велика кількість інформаційних, мережевих технологій, які необхідно застосовувати в освітньому процесі, а Знаємо це — незамінний помічник у цьому! Упевнена, що тут ви зможете не лише покращити свої знання, а отримати велике задоволення! Насолоджуйтесь!

Софія Юшина

українська мова

Софія Юшина

українська мова

Привіт, мене звати Юшина Софія, і я дуже люблю вивчати мови, починаючи з історії та закінчуючи сьогоденням. За спеціальністю я перекладач слов'янських мов, і від того часу, як я почала навчатися, і до сьогодні, мене дуже цікавить культура та розвиток нашої мови та мов наших сусідів. У вільний час читаю пізнавальні книжки, слухаю аудиобуки іноземними мовами, які збагачують мої знання в цьому напрямі, та слідкую за розвитком нових тенденцій. Спочатку займалася публіцистикою, вивчаючи неологізми, запозичення, нові форми слів, нові набуті значення. Потім допомагала дітям вивчати нашу солов’їну за власною програмою. Зараз за допомогою Знаємо це із задоволенням хочу поділитися з вами своїм досвідом. Бажаю вам успіхів у вивченні української культури та мови.

Дані, коректури, тестування, підтримка

Петра Гутаржова

підтримка користувачів

Петра Гутаржова

підтримка користувачів

Я – авантюристка, танцюристка, мандрівниця, а також систематик, прагматик і оптимізаторка. Прогулянки на природі, ларпи, йога та двоє моїх дітей навчають мене майстерності дзен. Найбільше мені подобається допомагати іншим і робити те, у чому я бачу сенс. Ось чому я приєдналася до команди Знаємо це, де я хочу допомогти користувачам легко орієнтуватися в системі.

Сімона Працна

підтримка користувачів

Сімона Працна

підтримка користувачів

Моє головне завдання для Знаємо це – підтримка словацьких користувачів, а потім такі дрібниці, як переклади та вичитка. Мені дуже подобається онлайн-підтримка – це схоже на теніс із електронними листами, де найбільшою винагородою є швидкий і чистий обмін. Однак ви часто граєте об стінку, а іноді вас засипають запитаннями :).
Також мені подобається спілкування та допомога в іншій моїй роботі, коли я допомагаю людям обставити та зробити їхнє житло затишним. І я намагаюся бути опорою для своїх дітей і чоловіка, які, безсумнівно, є найкращими вчителями співпереживання та розуміння.

Ріхард Черний

тестер, коректор

Ріхард Черний

тестер, коректор

Я – звичайна людина, працівник сертифікаційної компанії TÜV NORD Czech і батько. Захоплююсь англійською, німецькою мовами, Excel, Word. Мене захоплюють деякі таємниці повсякденного світу, особливо шкільного та партнерського. Мені, напевно, хотілося б, щоб світ був чорно-білим, але кольоровий теж ok. Я люблю заходи сонця й осінь. Мої улюблені твори в різних жанрах: «Анна Кареніна» Л. Толстого, «Психологічна теорія відносності» В. Хофсті, «Я прокинусь вчора» Л. Холчака та «Менталіст» К. Лэкберг, Х. Фексеуса. Улюблена цитата: «Єдине, що потрібно для тріумфу зла – це, щоб хороші люди нічого не робили» Едмунд Берк.

Інша допомога та попередні активні творці

  • Ян Папоушек: програміст
  • Павел Гамржік: дизайн, UX-дизайн, зворотний зв'язок.
  • Члени дослідницької групи адаптивного навчання факультету інформатики Університету Масарика: тестування, коментарі, досвід, консультації з аналізу даних.
  • Віт Станіслав: автор проєкту slepemapy.cz, на якому базується впровадження вправи «Сліпі мапи» на Знаємо факти.
  • Кіка Класова: підготовка завдань зі словацької мови.
  • Гана Жіжкова: консультація щодо змісту та обробки Знаємо чеську.
  • Марцела Мацкова: авторка супровідних ілюстрацій (розуміння прочитаного).
  • Яна Зунтихова: авторка супровідних ілюстрацій (текстові завдання, диктанти).
  • Адела Міклікова: авторка вибраних ілюстрацій на веб-сайті.
  • Ерік Ґлівіцький: автор документів з німецької мови.
  • Крістіна Медалова: підготовка контенту для чеської та англійської мов, авторка завдань для диктантів, жартів і статей.
  • Їржі Плеснік: автор матеріалів з хімії.
  • Петр Кубенський: автор першої серії вправ для чеської мови (доповнення, диктанти, коми).
  • Гана Комінкова: авторка завдань з чеської мови (закінчення, коми).
  • Єсіка Млчохова, Луціє Блажкова: авторки деяких пояснень орфографічних явищ.
  • Радка (Ріссі) Янська: авторка матеріалів з німецької мови.
  • Ян Драбек: автор проєкту poznavackaprirody.cz, на якому базуються ідентифікації тварин і рослин на Знаємо факти.
  • Мартінка Дунічкова, Давід Кончак: аналіз даних зі Знаємо чеську
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Дякуємо за ваше повідомлення, його було успішно відправлено.

Напишіть нам

Вам потрібна допомога?

Будь ласка, спочатку ознайомтеся з поширеними запитаннями:

Про що йдеться у повідомленні?

Повідомлення Зміст Управління Вхід до системи Ліцензія