Дошка оголошень
Дошка оголошень призначена для швидкого та ефективного задавання завдань учням прямо на уроці. Вона також може використовуватися для самостійної підготовки учнів (наприклад, при відсутності учня чи для учнів, які потребують подальшої практики після опрацювання вправ у школі).
У нижній частині огляду (меню Вчитель → Дошка оголошень) вчитель бачить оновлену міру прогресу учнів. Також він може бачити інформацію про те, чи знаходяться учні онлайн, та яку вправу вони виконують прямо зараз.
Викладач: задавання вправ
- Відкрите вибрану вправу (так ніби Ви самі збираєтесь її проходити).
- Натисніть на кнопку «Поділитися з учнями» (у правій верхній частині вправи).
- Виберіть зі списку клас чи класи, з якими Ви хочете поділитися вправою.
Вправою можна поділитися і за допомогою списку вправ (наприклад, за типом чи темою). При наведені курсором на кнопку вправи з’явиться меню з можливістю закріпити вправу на дошці оголошень.
Вправи можна додавати і під час роботи учнів, наприклад, ви можете давати додаткові завдання учням, які працюють швидше.
Як учні знайдуть завдання?
- У рамках певних предметів до дошки оголошень можна дістатися черз меню Клас → Дошка оголошень.
- Якщо учні знаходяться на центральному сервері (znaiemotse.org), то за допомогою кнопки «Клас» можна знайти поле Огляд завдань та дошки оголошень. У верхній частині сторінки вони також можуть побачити посилання на дошку оголошень, якщо її вміст змінився останнім часом.
- Якщо вчитель натисне ікону дзвіночку в обраній вправі, то учні побачать на головній сторінці предмету велике сповіщення «Зараз виконуємо», за допомогою якого учень може перейти до вправи одним кліком.
Інші функції для викладачів
Викладач може скопіювати вміст дошки оголошень на дошку іншого класу. Корисною є також функція видалення всіх вправ одночасно або редагування їхнього порядку. Також є можливість залишити на дошці будь-яке повідомлення учням (наприклад, про те, яка вправа є «бонусною»).
Після використання вправ з дошки оголошень на уроці, ви можете залишити ці завдання прикріпленими. Такі вправи учні можуть доробити прямо з дошки, або позначити вправи, як домашнє завдання.